Detail hesla
[  videohlavolam  ]
Heslovideohlavolam
Slovní druh / typ heslapodst. m.
Podheslípropagovat "videohlavolamy"
TitulekNicole Kidmanová má propagovat Nintendo
RubrikaPodniky a trhy
Autor(iz)
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
Poznámka 
Kontext
Herečka Nicole Kidmanová získala další lukrativní reklamní kontrakt. Jednu z nejobsazovanějších hereček současnosti si za svou tvář vybrala společnost Nintendo. Výrobce počítačových her považuje kontrakt za stěžejní: "Kidmanová přitáhne k našim produktům i střední generaci, a především ženy," citoval zástupce Nintenda BBC News. V rozsáhlé kampani bude Kidmanová v televizních šotech, v časopisech i na billboardech propagovat "videohlavolamy" z herní série More Brain Training from Dr Kawashima.
ZdrojHospodářské novinyČíslo Strana28Datum27.6.2007Rok2007

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   05 08 2021