Detail hesla
[  rekonekce  ]
Heslorekonekce
Slovní druhpodst. ž.
Podheslíoslovila ho až rekonekce
TitulekTanyny za 333 dolarů
RubrikaReportáž
AutorJiří X. Doležal
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
Poznámka 
Kontext
Pan léčitel musí přesto dál čelit mým dotazům, jak to jeho zázračné uzdravování funguje: "No oni říkají, že frekvence je nosič. Že to je nějaký kmitočet a skrze tu frekvenci..." Frekvenci čeho? ptám se znovu a znovu trpělivě. "Energie. Skrze to, když dáte ruce do vzduchu a pracujete s tím, tak tomu člověku naměřili, že přicházejí tři věci. Enormní množství světla, protože každá naše buňka vyzařuje světlo. Existují na to výzkumy. Energie. A informace." Vzděláním je Vladimír Ekart kuchař. Pak prý studoval v Olomouci psychologii. Ale nebavilo ho to - oslovila ho až rekonekce. Jenže pro své léčení žádné standardní vzdělání nepotřebuje, je důležité absolvovat seminář doktora Pearla. Pak máte pověření pracovat s touto metodou. "Minulý rok v létě přišel člověk, který měl plnou hlavu nádorů. Chodil na Homolku, měl speciální léčbu. A za čtrnáct dnů po tom, co zde byl ani ne na třech sezeních, mi zavolala jeho paní. A řekla, že byl na CT a že tam nemá vůbec nic." Po tomhle vpravdě ohromujícím sdělení chci už jen jediné - setkat se s tímhle pánem, co mu rekonektivní léčení vyléčilo hlavu plnou nádorů. Pan léčitel slíbí, že mi mailem pošle kontakt, a my jdeme domů...
ZdrojReflexČíslo14Strana45Datum5.4.2018Rok2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   18 03 2019