hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
Dianagatepodst. ž. neskl.
…které se prudce obrátilo proti ní. I jindy ke královně zcela nekritický pravicový bulvár Její Veličenstvo vyzýval, aby otevřeně projevilo svůj žal. … V roce 2017 je ale všechno jinak. Královský dvůr si z příšerného debaklu na konci léta 1997 vzal ponaučení, hlavně co do otevřenosti a jisté civilnosti směrem navenek. Dianagate je zapomenuta a sama panovnice se těší nebývalé popularitě coby ostrůvek stability v rozkolísaném království…Hospodářské noviny
2017

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   27 09 2021