hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
flákačkapodst. ž.
…chudoby či nerovností. Podobně je tomu i u nemocenské. Před pár lety se ustálilo, že zaměstnanci práva na ni až moc zneužívají, své nemoci simulují, a důmyslně tak od zaměstnavatele sosají peníze, ale do práce, do té se jim chodit nechce. Jenže i kdyby ty nejzběsilejší legendy o flákačích a flákačkách byly pravdivé, praxe, na kterou se s nastavením karenční lhůty nastoupilo, je svou strašidelností hravě strčí do kapsy…Právo
2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   19 05 2022