hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
fritto mistopodst. ?
Doporučuji dát si o adventu "postní rybu" u stánku Ryba je ryba - nemůžete ho přehlédnout, zdobí ho vivárium s živými humry. Ochutnejte zdejší ústřice, doporučuji ty umami, jsou skutečně fantastické, a k tomu třeba fritto misto nebo housku se smaženými krevetami. Šéfkuchař Matteo Carli tu bude pořádat například lanýžové hody, korejský či japonský den nebo závody v pojídání ústřic. Může to znít trochu snobsky, ale v téhle atmosféře to tak rozhodně nevyzní. Kdo okusil, pochopí…Reflex
2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   27 09 2021