hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
koronazkušenostpodst. ž.
…kdo chce školu podpořit, ať si koupí balíček individuálních lekcí online. A to se chytlo, lidé začali hned objednávat. "Takže zkušenost s covidkrizí pro mě byla jedna velká facka a zároveň něco jako obejmutí, protože jsme viděli, jak jsou studenti i lektorky loajální," říká majitelka Czech Courses. Nakonec byla ta koronazkušenost k nezaplacení. "Skoro se to stydím říct, ale jsme na tom teď lépe než na začátku roku," podotýká. Ačkoli na definitivní počítání ztrát teprve dojde, protože výdajová stránka je, jak Marie říká, "strašidelná", a tak se teď upíná spíš k té příjmové. A ta naopak vypadá víc než dobře - zatímco…Forbes
2020

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   19 05 2022