Detail hesla
[  skorobitka  ]
Hesloskorobitka
Slovní druh / typ heslapodst. ž.
Podheslí 
TitulekČeský Dub dorost - Machnín 1:2 (0:2)
Rubrika 
Autor 
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
PoznámkaStaženo z http://www.fcjiskramachnin.estranky.cz/clanky/mimosezonni-turnaje/
Kontext
Vtípky v autě cestou na zápas o lovení balónů v naší síti se na hřišti nepotvrdily ani v nejmenším. Mladíci Dubu nám sice moc míč nepůjčovali, ale když ano, stálo to za to. Nejdřív se nádherně trefil z levé strany velkého vápna Vláďa Aubrecht a po kratší pauze zaviněné krupobitím, vybojoval balon Martin Hykš a v samostatném nájezdu na gólmana se nemýlil 2:0! První poločas ještě zpestřila Feryho "skorobitka" s jedním sebevědomým Dubským kohoutkem, ale do větší šance jsme soupeře nepustili. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako první. Dubští tedy drželi míč, dostávali se s ním k vápnu, ale to bylo z jejich strany na dlouhou dobu vše.
ZdrojInternetČíslo Strana Datum1.3.2008Rok2008

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   27 02 2024