Detail hesla
[  outsourcer  ]
Heslooutsourcer
Slovní druh / typ heslapodst. m.
Podheslí 
TitulekProč právě outsourcing? Protože přináší výhody
RubrikaSystémová integrace
Autor 
Postavení autora 
Mluvčí 
Postavení mluvčího 
PoznámkaSpeciální příloha.
Kontext
Poskytovatel odkoupí od podniku veškeré technické vybavení (HW), související s outsourcovaným informačním systémem a převezme také zaměstnance. Pak, po nezbytné modernizaci včetně dohodnutého rozsahu služeb a s garancí periodické technologické obměny, HW podniku zpětně pronajímá. Tento způsob spolupráce a poskytování služeb přináší zákazníkovi řadu výhod. Tou patrně nejdříve viditelnou je získání finančních prostředků za odprodej informačních technologií outsourcerovi.
ZdrojHospodářské novinyČíslo Strana6Datum6.6.2001Rok2001

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   28 05 2024